Booking and Availability Management Tools for Drupal (8.x-2.0-beta1) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Group
mg: Vondrona

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Update
mg: Ovana

en: Configuration
mg: Fanamboarana
