Booking and Availability Management Tools for Drupal (8.x-2.0-beta1) - en to ps translation catalogue (45 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Value
ps: بيه

en: Group
ps: ګروپ

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: Weekly
ps: اونيز

en: Monthly
ps: میاشتنی

en: None
ps: هېڅ يو

en: Types
ps: ډولونه

en: Name
ps: نوم

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Continue
ps: دوام

en: All
ps: ټول

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Mon
ps: دوشنبه

en: Tue
ps: سه شنبه

en: Wed
ps: چهارشنبه

en: Thu
ps: پنجشنبه

en: Fri
ps: جمعه

en: Sat
ps: شنبه

en: Sun
ps: یکشنبه

en: January
ps: جنوري

en: February
ps: فبروري

en: March
ps: مارچ

en: April
ps: اپریل

en: May
ps: مې

en: June
ps: جون

en: July
ps: جولای

en: August
ps: اګست

en: September
ps: سپتمبر

en: October
ps: اکتوبر

en: November
ps: نوومبر

en: December
ps: دسمبر

en: Configuration
ps: سازول

en: Color
ps: رنګ

en: Optional
ps: اختياري

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه

en: - Select -
ps: - غوره -
