Booking and Availability Management Tools for Drupal (8.x-2.0-beta1) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Type
ta: வகை

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Name
ta: பெயர்

en: Update
ta: இற்றைப்படுத்துக

en: View
ta: நோக்குக

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது

en: Color
ta: நிறம்

en: Optional
ta: விருப்பத் தெரிவு
