Booking and Availability Management Tools for Drupal (8.x-2.1-alpha1) - en to mn translation catalogue (40 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Value
mn: Утга

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Quantity
mn: Тоон

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Daily
mn: Өдөр тутмын

en: Weekly
mn: Долоо хоног бүр

en: Monthly
mn: Сар бүр

en: None
mn: Байхгүй

en: Types
mn: Төрлүүд

en: Name
mn: Нэр

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: View
mn: Харах

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Date format
mn: Огнооны бүтэц

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Thu
mn: Пүрэв

en: Fri
mn: Баасан

en: Sat
mn: Бямба

en: Sun
mn: Ням

en: May
mn: 5-р сар

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Color
mn: Өнгө

en: Optional
mn: Өөрийн сонголтоор

en: Authoring information
mn: Зохиогчийн мэдээлэл

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: Not published
mn: Хэвлэгдээгүй

en: Loading...
mn: Ачаалж байна...

en: Add another item
mn: Өөр зүйл нэмэх

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Locked
mn: Цоожлогдсон
