Booking and Availability Management Tools for Drupal (8.x-2.1-alpha1) - en to si translation catalogue (33 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Value
si: අගය

en: Group
si: සමූහය

en: Type
si: වර්ගය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Types
si: වර්ග

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: Continue
si: පෙරට යන්න

en: All
si: සියල්ල

en: Mon
si: සඳු

en: Tue
si: අග

en: Wed
si: බදා

en: Thu
si: බ්‍රහස්‌

en: Fri
si: සිකු

en: Sat
si: සෙන

en: Sun
si: ඉරි

en: January
si: ජනවාරි

en: February
si: පෙබරවාරි

en: March
si: මාර්තු

en: April
si: අප්‍රේල්

en: May
si: මැයි

en: June
si: ජුනි

en: July
si: ජූලි

en: August
si: අගෝස්‌තු

en: September
si: සැප්තැම්බර්

en: October
si: ඔක්‌තෝම්බර්

en: November
si: නොවැම්බර්

en: December
si: දෙසැම්බර්

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
