Booking and Availability Management Tools for Drupal (8.x-2.1-alpha3) - en to or translation catalogue (9 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Date format
or: ତାରିଖ ସଜ୍ଜିକରଣ ଶୈଳୀ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Color
or: ରଙ୍ଗ

en: Authored on
or: ଲିଖିତ ଦିନାଂକ

en: Not published
or: ଅପ୍ରକାଶିତ
