Booking and Availability Management Tools for Drupal (8.x-2.1-alpha3) - en to sq translation catalogue (44 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Cancel
sq: Anulo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Types
sq: Llojet

en: Name
sq: Emri

en: Update
sq: Rifresko

en: View
sq: Shfaq

en: Continue
sq: Vazhdo

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Published
sq: Publikuar

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Mon
sq: Hën

en: Tue
sq: Mar

en: Wed
sq: Mër

en: Thu
sq: Enj

en: Fri
sq: Pre

en: Sat
sq: Sht

en: Sun
sq: Dje

en: January
sq: Janar

en: February
sq: Shkurt

en: March
sq: Mars

en: April
sq: Prill

en: May
sq: Maj

en: June
sq: Qershor

en: July
sq: Korrik

en: August
sq: Gusht

en: September
sq: Shtator

en: October
sq: Tetor

en: November
sq: Nëntor

en: December
sq: Dhjetor

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Color
sq: Ngjyra

en: Optional
sq: Me dëshirë

en: Operation
sq: Veprimi

en: Authoring information
sq: Informacione mbi lidhjen

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: Not published
sq: I pa publikuar

en: About
sq: Informacione

en: Create @name
sq: Krijo @name
