Booking and Availability Management Tools for Drupal (8.x-2.1-beta1) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Name
ht: Non

en: All
ht: Tout

en: Changed
ht: Chanje

en: Apply
ht: Aplike
