Booking and Availability Management Tools for Drupal (8.x-2.1-beta1) - en to kk translation catalogue (36 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Daily
kk: Күн сайын

en: Weekly
kk: Апта сайын

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Types
kk: Типтар

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Update
kk: Жанарту

en: View
kk: Қарау

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Published
kk: Жарияланған

en: Authored by
kk: Автор

en: Mon
kk: Дс

en: Tue
kk: Сс

en: Wed
kk: Ср

en: Thu
kk: Бс

en: Fri
kk: Жм

en: Sat
kk: Сн

en: Sun
kk: Жк

en: January
kk: Қантар

en: May
kk: Мамыр

en: Color
kk: Түс

en: Optional
kk: Міндетті емес

en: Operation
kk: Операция

en: Authoring information
kk: Авторлық ақпарат

en: Authored on
kk: Уақыты

en: Not published
kk: Жарияланбаған

en: Create @name
kk: @name құру
