Booking and Availability Management Tools for Drupal (8.x-2.1) - en to af translation catalogue (53 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Value
af: Waarde

en: Group
af: Groep

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Quantity
af: Aantal

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Hourly
af: Uurliks

en: Daily
af: Daagliks

en: Weekly
af: Weekliks

en: Monthly
af: Maandeliks

en: None
af: Geen

en: Types
af: Tipes

en: Name
af: Naam

en: Update
af: Dateer op

en: View
af: Wys

en: Continue
af: Gaan voort

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Mon
af: Ma

en: Tue
af: Di

en: Wed
af: Wo

en: Thu
af: Do

en: Fri
af: Vr

en: Sat
af: Sa

en: Sun
af: So

en: January
af: Januarie

en: February
af: Februarie

en: March
af: Maart

en: May
af: Mei

en: June
af: Junie

en: July
af: Julie

en: August
af: Augustus

en: October
af: Oktober

en: December
af: Desember

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Color
af: Kleur

en: Optional
af: Opsioneel

en: Operation
af: Operasie

en: Authoring information
af: Outeursinligting

en: Authored on
af: Geskep op

en: Not published
af: Nie gepubliseerd

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Apply
af: Pas toe

en: Create @name
af: Skep @name

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
