Booking and Availability Management Tools for Drupal (8.x-2.1) - en to ka translation catalogue (55 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Daily
ka: ყოველდღიური

en: Weekly
ka: ყოველკვირეული

en: Monthly
ka: ყოველთვიური

en: None
ka: არცერთი

en: Types
ka: ტიპები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Update
ka: განახლება

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Date format
ka: თარიღის ფორმატი

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Mon
ka: ორშ

en: Tue
ka: სამშ

en: Wed
ka: ოთხ

en: Thu
ka: ხუთ

en: Fri
ka: პარ

en: Sat
ka: შაბ

en: Sun
ka: კვი

en: January
ka: იანვარი

en: February
ka: თებერვალი

en: March
ka: მარტი

en: April
ka: აპრილი

en: May
ka: მაისი

en: June
ka: ივნისი

en: July
ka: ივლისი

en: August
ka: აგვისტო

en: September
ka: სექტემბერი

en: October
ka: ოქტომბერი

en: November
ka: ნოემბერი

en: December
ka: დეკემბერი

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Color
ka: ფერი

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა

en: Authoring information
ka: ინფორმაცია ავტორის შესახებ

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: Not published
ka: არ არის გამოქვეყნებული

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Loading...
ka: იტვირთება...

en: Dates
ka: თარიღები

en: - All -
ka: - ყველა -
