Bazaarvoice (8.x-2.1) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Attribute
ar: الخاصية

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Description
ar: الوصف

en: Language
ar: اللغة

en: Hourly
ar: كل ساعة

en: Daily
ar: يوميًا

en: Weekly
ar: أسبوعيًا

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Field
ar: الحقل

en: Url
ar: المسار

en: Never
ar: أبدا

en: By
ar: بواسطة

en: Directory
ar: الدليل

en: Method
ar: الطريقة

en: here
ar: هنا

en: Port
ar: منفذ
