Bear Skin (Pattern Lab Integrated) (8.x-2.2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Go to previous page
fa: برو به صفحه قبلی

en: Go to next page
fa: برو به صفحه بعدی

en: Go to first page
fa: برو به صفحه اول

en: Go to last page
fa: برو به صفحه آخر

en: Permalink
fa: پیوند ثابت

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی
