Behat UI (4.0.1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Remove
pl: Usuń

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Add
pl: Dodaj

en: Up
pl: W górę

en: Down
pl: W dół

en: Feature
pl: Funkcjonalność

en: Run tests
pl: Uruchom testy

en: Download updated feature
pl: Pobierz zaktualizowaną funkcjonalność

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
pl: Lista dozwolonych wartości: każde pole musi być napisem o długości do 255 znaków.

en: Allowed values list: invalid input.
pl: Lista dozwolonych wartości: niewłaściwe dane wejściowe.
