Behat UI (8.x-3.0-alpha8) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Remove
ar: حذف

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Add
ar: إضافة

en: Status:
ar: الحالة:

en: Up
ar: اعلى

en: Down
ar: أسفل

en: Steps
ar: خطوات

en: Run tests
ar: تشعيل الاختبارات

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
ar: قائمة القيم المسموح بها: يجب أن يكون كل مفتاح عبارة نصية تتكون من 255 حرف كحد أقصى.

en: Allowed values list: invalid input.
ar: قائمة القيم المسموح بها: إدخال غير صحيح.
