Belle (8.x-1.11) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Images
te: బొమ్మలు

en: Search
te: వెతుకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Help
te: సహాయం

en: Table
te: పట్టిక

en: Add new comment
te: వ్యాఖ్యానించండి

en: Powered by Drupal
te: డ్రూపల్‌చే శక్తిమంతం

en: Status messages
te: స్థితి సందేశాలు
