Belle (8.x-2.2) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Images
fa: تصاویر

en: Search
fa: جستجو

en: Image
fa: تصویر

en: Container
fa: نگهدارنده

en: Help
fa: راهنما

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: Table
fa: جدول

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Add new comment
fa: افزودن دیدگاه جدید

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Primary tabs
fa: تب‌های اولیه

en: Secondary tabs
fa: تب‌های ثانویه

en: Powered by Drupal
fa: نیرو گرفته از دروپال

en: Main page content
fa: محتوای صفحه اصلی
