Belle (8.x-2.5) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Images
gu: છબીઓ

en: Search
gu: શોધ

en: Help
gu: મદદ

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Table
gu: કોષ્ટક

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો
