Belle (8.x-2.5) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Images
sk: Obrázky

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Image
sk: Obrázok

en: Help
sk: Pomoc

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Table
sk: Tabuľka

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Tabs
sk: Záložky

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Powered by Drupal
sk: Beží na Drupale

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Footer menu
sk: Menu v päte

en: User account menu
sk: Používateľské menu
