Belle (8.x-2.6) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Images
ca: Imatges

en: Search
ca: Cerca

en: Image
ca: Imatge

en: Container
ca: Contenidor

en: Help
ca: Ajuda

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Table
ca: Taula

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Powered by Drupal
ca: Funciona amb el Drupal

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Image Style
ca: Estil d'imatge

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: Responsive Image
ca: Imatge responsiva

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: User account menu
ca: Menú del compte d'usuari
