Bene (8.x-2.02) - en to hy translation catalogue (41 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Pages
hy: Էջեր

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Search
hy: Որոնել

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Text
hy: Տեքստ

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: Attachment
hy: Կցորդ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Add content
hy: Նյութ ավելացնել

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Block
hy: Բլոկ

en: Add block
hy: Ավելացնել բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Last update
hy: Վերջին թարմացումը

en: Media
hy: Մեդիա

en: Plain text
hy: Պարզ տեքստ

en: User login
hy: Օգտագործողի մուտք

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Tools
hy: Գործիքներ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: author
hy: հեղինակ

en: Block description
hy: Բլոկի նկարագրություն

en: Blocks
hy: Բլոկներ

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ
