Bene (8.x-2.04) - en to az translation catalogue (75 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Pages
az: Səhifələr

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Author
az: Müəllif

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: On
az: Aktiv

en: Date
az: Tarix

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: Preview
az: Önizləmə

en: Help
az: Dəstək

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Core
az: Nüvə

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Text
az: Mətn

en: Keywords
az: Açar söz

en: Search Keywords
az: Açar söz axtarışı

en: Attachment
az: Qoşma

en: Add content
az: Kontent əlavə et

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Block
az: Blok

en: Add block
az: Blok əlavə et

en: Page
az: Səhifə

en: Off
az: Söndürülüb

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Location
az: Məkan

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Last update
az: Son yeniləmə

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Medium
az: Orta

en: Plain text
az: Adi mətn

en: Desc
az: azaldın

en: Other
az: Digər

en: User login
az: Loqin

en: External
az: Xarici

en: Anonymous
az: Anonim

en: Tools
az: Alətlər

en: Sort by
az: Sırala

en: Link label
az: Link etiketi

en: author
az: müəllif

en: Caption
az: Başlıq

en: Style
az: Stil

en: Glossary
az: Lüğət

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Tabs
az: Tablar

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Block description
az: Blok təsviri

en: Blocks
az: Bloklar

en: Date range
az: Tarix aralığı

en: Copyright
az: Müəllif hüququ

en: Offset
az: Ofset

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Block type
az: Blok növü

en: Embed
az: Yerləşdirin

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Display the view as a block.
az: Görünüşü blok kimi göstərin.

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Powered by Drupal
az: Drupal tərəfindən dəstəklənir

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: All content
az: Bütün kontent

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu
