Better Emails (8.x-0.1-alpha1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Subject
ar: الموضوع

en: Description
ar: الوصف

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Custom
ar: مخصص

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول

en: Entity type
ar: نوع الكيان
