Better Emails (8.x-0.1-alpha1) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Body
de: Textkörper

en: Delete
de: Löschen

en: Submit
de: Absenden

en: Subject
de: Betreff

en: Description
de: Beschreibung

en: Label
de: Beschriftung

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: Machine name
de: Systemname

en: Emails
de: E-Mails

en: About
de: Über

en: Entity type
de: Entitätstyp

en: content @type: deleted @label.
de: Inhalt @type: @label wurde gelöscht.
