Better Exposed Filters (6.0.5) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Advanced options
cs: Pokročilé volby

en: Links
cs: Odkazy

en: None
cs: Žádné

en: Number
cs: Číslo

en: Default
cs: Výchozí

en: Horizontal
cs: Vodorovný

en: Vertical
cs: Svislý

en: Custom
cs: Vlastní

en: Normal
cs: Normální

en: Select None
cs: Vybrat: Nic

en: Filters
cs: Filtry

en: Hidden
cs: Skryté

en: Animation speed
cs: Rychlost animace

en: About
cs: Popis

en: Select All
cs: Vybrat: Vše

en: Uses
cs: Použití
