Better Exposed Filters (8.x-3.0-alpha1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Advanced options
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Links
te: లంకెలు

en: !name field is required.
te: !name అనే ఖాళీ తప్పనిసరి.

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు

en: - Any -
te: - ఏదైనా -
