Better Exposed Filters (8.x-4.0-alpha1) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Advanced options
da: Avancerede indstillinger

en: None
da: Ingen

en: Default
da: Standard

en: Horizontal
da: Horisontal

en: Vertical
da: Vertikal

en: Custom
da: Tilpasset

en: Select None
da: Vælg ingen

en: Filters
da: Filtre

en: Hidden
da: Skjult

en: Slow
da: Langsom

en: Fast
da: Hurtig

en: About
da: Om

en: Radio Buttons
da: Radioknapper

en: Step
da: Trin

en: Select All
da: Markér alle

en: Hide submit button
da: Skjul submit-knap

en: Uses
da: Bruger

en: Input required
da: Input påkrævet
