Better Exposed Filters (8.x-4.0-beta1) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Advanced options
ug: ئالى تاللاشلار

en: Links
ug: ئۇلانمىلار

en: None
ug: يوق

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Hidden
ug: يوشۇرۇن

en: About
ug: ھەققىدە

en: Select All
ug: ھەممىنى تاللاش

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
