Better Exposed Filters (8.x-4.0-beta2) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Advanced options
ta: மேம்பட்ட தெரிவுகள்

en: None
ta: இல்லை

en: Default
ta: இயல்பான

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Horizontal
ta: கிடைநிலை

en: Vertical
ta: செங்குத்து

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Filters
ta: வடிகட்டிகள்

en: Hidden
ta: மறைந்தது

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது
