Better Exposed Filters (8.x-5.0-beta1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Advanced options
be: Прасунутыя налады

en: Links
be: Спасылкі

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Default
be: Прадвызначана

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Normal
be: Нармальны

en: Filters
be: Фільтры

en: Hidden
be: Схаваць

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне
