Better Exposed Filters (8.x-5.0-beta1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Advanced options
th: ตัวเลือกเพิ่มเติม

en: Links
th: ลิงก์

en: None
th: ไม่มี

en: Views
th: ดู

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Filters
th: ตัวกรอง

en: Hidden
th: ซ่อน

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้
