Better Exposed Filters (8.x-5.0-beta3) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Advanced options
ku: هەڵبژاردنە ئاڵۆزەکان

en: None
ku: هیچ

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Filters
ku: پاڵێوەرەکان

en: Hidden
ku: شارراوە

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
