Better Exposed Filters (8.x-5.0) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Advanced options
fi: Lisävaihtoehdot

en: Links
fi: Linkit

en: None
fi: Ei mitään

en: Default
fi: Oletus

en: Views
fi: Näkymät

en: Horizontal
fi: Vaakasuora

en: Vertical
fi: Pystysuora

en: Custom
fi: Oma

en: Normal
fi: Normaali

en: Filters
fi: Suodattimet

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: Slow
fi: Hidas

en: Fast
fi: Nopea

en: Animation speed
fi: Animaation nopeus

en: About
fi: Tietoja

en: Step
fi: Askel

en: Hide submit button
fi: Piilota lähetysnappi

en: Uses
fi: Käyttää

en: Input required
fi: Pakollinen syöte
