Better Social Share (1.1.2) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Status
he: מצב

en: More
he: עוד

en: None
he: ללא

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Email
he: דוא"ל

en: Custom
he: מותאם

en: Line
he: שורה

en: Button
he: כפתור

en: Share
he: שיתוף

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Print
he: הדפסה

en: About
he: אודות

en: Twitter
he: טוויטר

en: SMS
he: מסרון

en: MySpace
he: מייספייס

en: pixels
he: פיקסלים

en: Entities
he: ישויות
