Better Social Share (1.1.2) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Status
pt: Estado

en: More
pt: Mais

en: None
pt: Nenhum

en: Weight
pt: Peso

en: Settings
pt: Definições

en: Custom
pt: Personalizado

en: Line
pt: Linha

en: Button
pt: Botão

en: Share
pt: Partilhar

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Teams
pt: Equipas

en: Print
pt: Imprimir

en: About
pt: Sobre

en: Icon size
pt: Tamanho do ícone

en: pixels
pt: píxeis

en: Button size
pt: Tamanho do botão

en: Entities
pt: Entidades
