Better Social Share (1.1.2) - en to fr translation catalogue (21 entries)

en: Status
fr: État

en: More
fr: Plus

en: None
fr: Aucun(e)

en: Weight
fr: Poids

en: Settings
fr: Paramètres

en: Email
fr: Courriel

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Line
fr: Ligne

en: Button
fr: Bouton

en: Share
fr: Partager

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: Teams
fr: Equipes

en: Print
fr: Imprimer

en: About
fr: À propos

en: Icon size
fr: Taille de l'icône

en: Button size
fr: Taille du bouton

en: Custom button URL
fr: URL du bouton personnalisé

en: Entities
fr: Entités

en: Linkedin
fr: LinkedIn

en: Weight for type @type
fr: Poids du type @type
