Better Social Share (1.1.2) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: More
ne: थप

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Email
ne: ईमेल

en: Custom
ne: मनचाहिदो
