Background Images Formatter (8.x-1.13) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Attachment
ar: المرفق

en: Color
ar: اللون

en: Ignore
ar: تجاهل

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)

en: Media query
ar: استعلام الوسائط
