Background Images Formatter (8.x-1.18) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Attachment
nl: Bijlage

en: Color
nl: Kleur

en: Repeat
nl: Herhalen

en: Ignore
nl: Negeren

en: CSS settings
nl: CSS instellingen

en: Relative
nl: Relatief

en: About
nl: Over

en: Absolute
nl: Absoluut

en: Gradient
nl: Verloop

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: No Repeat
nl: Niet herhalen

en: URL for image style: @style
nl: URL voor afbeeldingsstijl @style

en: X coordinate
nl: X-coördinaat

en: Y coordinate
nl: Y-coördinaat
