Background Images Formatter (8.x-1.4) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Attachment
id: Lampiran

en: Color
id: Warna

en: Repeat
id: Diulangi

en: Ignore
id: Abaikan

en: Selector
id: Pemilih

en: Image style
id: Gaya gambar

en: None (original image)
id: Tidak ada (gambar asli)
