Background Images Formatter (8.x-1.5) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: Color
lt: Spalva

en: Ignore
lt: Ignoruoti

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)
