Background rotate (8.x-1.0-alpha5) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: User interface
hi: उपयोगकर्ता इंटरफ़ेस

en: None
hi: कोई नहीं

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Files
hi: दस्तावेज

en: Original image
hi: मूल छवि

en: Normal
hi: सामान्य

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Month
hi: माह

en: Day
hi: दिन

en: Repeat
hi: दोहराना

en: Hour
hi: घंटा

en: Minute
hi: मिनट

en: Second
hi: सेकंड

en: Top left
hi: ऊपरी बायां

en: Image style
hi: छवि शैली
