Background rotate (8.x-1.0-alpha5) - en to id translation catalogue (17 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: None
id: Tiada

en: Save
id: Simpan

en: Files
id: Berkas

en: Original image
id: Gambar asli

en: Width
id: Lebar

en: Month
id: Bulan

en: Week
id: Pekan

en: Day
id: Hari

en: Repeat
id: Diulangi

en: Hour
id: Jam

en: Minute
id: Menit

en: Second
id: Detik

en: Fixed
id: Tetap

en: Top left
id: Kiri atas

en: CSS selector
id: Pemilih CSS

en: Image style
id: Gaya gambar
