Background rotate (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: None
lt: Joks

en: Save
lt: Saugoti

en: Files
lt: Failai

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Normal
lt: Normalus

en: Width
lt: Plotis

en: Month
lt: Mėnesis

en: Week
lt: Savaitė

en: Day
lt: Diena

en: Hour
lt: Valanda

en: Minute
lt: Minutė

en: Second
lt: Sekundė

en: Fixed
lt: Fiksuotas

en: Settings saved.
lt: Nustatymai išsaugoti

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius
