Background rotate (8.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Save
sr: Сачувај

en: Month
sr: Месец

en: Day
sr: Дан

en: Hour
sr: Сат

en: Minute
sr: Минут

en: Second
sr: Секунда
