Background rotate (8.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Save
ar: حفظ

en: Files
ar: الملفات

en: Normal
ar: طبيعي

en: Month
ar: بالشهر

en: Week
ar: بالأسبوع

en: Day
ar: باليوم

en: Hour
ar: الساعة

en: Minute
ar: الدقيقة

en: Second
ar: الثانية

en: Fixed
ar: ثابت

en: Top left
ar: أعلى اليسار

en: Image styles
ar: أنماط الصور
