Bibliography & Citation (2.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (46 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Status
ne: अवस्था

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Suffix
ne: प्रत्यय

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Action
ne: कारवाही

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: File
ne: फ़ाइल

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Types
ne: प्रकार

en: Required
ne: आवश्यक

en: Category
ne: वर्ग

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Create
ne: सिर्जना

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Roles
ne: भूमिका

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Authored by
ne: लेखक

en: Optional
ne: ऐच्छिक

en: Processing
ne: प्रक्रिया हुदैछ

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Dependencies
ne: आश्रित

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
