Bibliography & Citation (2.0.0-beta2) - en to sr translation catalogue (49 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Status
sr: Статус

en: Prefix
sr: Префикс

en: Suffix
sr: Суфикс

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Action
sr: Акција

en: Categories
sr: Категорије

en: Edit
sr: Измени

en: Number
sr: Број

en: Country
sr: Земља

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: Label
sr: Ознака

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Roles
sr: Улоге

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Field name
sr: Назив поља

en: Scale
sr: Размера

en: Code
sr: Кôд

en: Recipient
sr: Прималац

en: Role
sr: Улога

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Size of textfield
sr: Величина текстуалног поља

en: Changed
sr: Промењен

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Processing
sr: Обрада

en: Mapping
sr: Мапирање

en: Autocomplete matching
sr: Поклапање са аутоматски попуњеним пољем

en: Placeholder
sr: Резервисано место

en: Dependencies
sr: Зависности

en: Preview before submitting
sr: Преглед пре слања

en: View mode
sr: Врста приказа

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title

en: Allowed types: @extensions.
sr: Дозвољени типови: @extensions.
