BigCommerce (2.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Password
az: Parol

en: ID
az: İD

en: Month
az: Ay

en: Details
az: Detallar

en: Day
az: Gün

en: Hour
az: Saat

en: Minute
az: Dəqiqə

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir
