BigCommerce (2.0.0-alpha2) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Status
he: מצב

en: Username
he: שם משתמש

en: Password
he: סיסמה

en: Total
he: סך הכל

en: Month
he: חודש

en: Details
he: פרטים

en: Day
he: יום

en: Destination
he: יעד

en: Checkout
he: לרכישה

en: Hour
he: שעה

en: Minute
he: דקות

en: Unit
he: יחידה

en: Interval
he: מרווח

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים

en: Last imported
he: יבוא אחרון
